EVF-Subwoofers

 • Evf1122 side

  EVF-1121S

  Electro-Voice EVF 1121S jest to najmniejszy zestaw głośnikowy niskotonowy rodziny EVF, skłądający się z przetwornika niskotonowego 12". Zestawy te mogą być wykorzystane w wielu aplikacjach, gdzie wymagane jest nagłośnienie o wysokiej jakości ale również małe rozmiary. Wszystko to w kompaktowej i lekkiej obudowie przystosowanej do podwieszania.

  zobacz więcej
 • Evf1152 side

  EVF-1151S

  Electro-Voice EVF 1151S jest to zestaw głośnikowy niskotonowy skłądający się z przetwornika niskotonowego 15". Zestawy te mogą być wykorzystane w wielu aplikacjach, gdzie wymagane jest nagłośnienie o wysokiej jakości ale również małe rozmiary. Wszystko to w kompaktowej i lekkiej obudowie przystosowanej do podwieszania.

  zobacz więcej
 • Evf1181 side

  EVF-1181S

  Electro-Voice EVF 1181S jest to zestaw głośnikowy niskotonowy skłądający się z przetwornika niskotonowego 18". Zestawy te mogą być wykorzystane w wielu aplikacjach, gdzie wymagane jest nagłośnienie o wysokiej jakości ale również małe rozmiary. Wszystko to w kompaktowej i lekkiej obudowie przystosowanej do podwieszania.

  zobacz więcej
 • Evf2151 side wo grill

  EVF-2151D

  Electro-Voice EVF 2151D jest to zestaw głośnikowy niskotonowy skłądający się z dwóch przetworników niskotonowych 15". Zestawy te mogą być wykorzystane w wielu aplikacjach, gdzie wymagane jest nagłośnienie o wysokiej jakości. Wszystko to w kompaktowej obudowie typu bass-reflex przystosowanej do podwieszania.

  zobacz więcej