Strona główna > Oferta > Electro-Voice > Systemy bezprzewodowe

Systemy bezprzewodowe

EV to także doskonałe mikrofony bezprzewodowe. Systemy REV II i RE-2 stanowią dziś standardy światowe. Jako pierwsze na rynku światowym oferowały moc nadajników na poziomie 50mW oraz zaawansowany system automatycznego skanowania pasma ClearScan™, który wybiera najczystsze grupy i kanały pasma UHF. Za zasięg oraz jakość przenoszonego dźwięku odpowiada opatentowany system DSP Secure-Phase™ Diversity. Systemy bezprzewodowe Electro-Voice oferują do wyboru ponad 1000 kanałów, pojedyncze i podwójne odbiorniki wyposażone w mikrofonowe i liniowe wyjścia zbalansowane (XLR), szeroki zakres nadajników (handheld, belt pack), akcesoriów i mikrofonów.

Możliwość podłączenia główek innych producentów (np. Shure) w systemach REV II daje swobodę wyboru tym, którzy szukają dobrego systemu bezprzewodowego, jednak nie potrafią skończyć z pewnymi przyzwyczajeniami. Dla wygody użytkownika systemy REV-II można monitorować z poziomu komputera PC za pomoca oprogramowania IrisNET.

Dziś mikrofony Electro-Voice przeżywają swój renesans. Firma stawia na rozwój tej gałęzi produkcji i znacznie obniża ceny. Warto zainteresować się aktualną ofertą EV. Doskonałe mikrofony, które wczoraj były uznawane za bardzo drogie, dziś oferowane są w znacznie atrakcyjniejszych cenach niż podobne modele oferowane przez konkurencję.