XLR

 

 

XLR – złącza XLR z serii AA oraz nowej pancernej linii AAA stanowią od wielu lat standard w przemyśle pro-audio, broadcast’owym oraz oświetleniowym gwarantując najwyższą jakość wykonania i niezawodność pracy w najtrudniejszych warunkach. Złącza spotykane w wykonaniu o ilości styków od trzech do siedmiu. Złącza nakablowe dostępne są w wersjach ze stykami złoconymi oraz posrebrzanymi w niklowanych oraz czarnych obudowach. Obciążalność prądowa każdego styku to 16A dla rozwiązań trójstykowych i 5A dla pozostałych.

Dostępne podserie produktów: mini XLR, XLR nakablowe, XLR gniazda oraz XLR SEALED spełniające normę szczelności IP66.

MINI XLR

Złącz Mini XLR Tini-QG® dostępne w wersji nakablowej oraz panelowej. Mniejsza wersja standardowych złączy XLR zapewnia uniwersalne połączenie przesyłanego sygnału oraz niezwykle kompaktowy rozmiar. Wykorzystywane w systemach interkomowych oraz bezprzewodowych.

XLR KABLOWE

Wtyczki i gniazda nakablowe dostępne w ramach serii: A, AA oraz AAA. Szeroki wybór modeli w klasycznych metalowych obudowach, heavy duty oraz posiadających normę IP66. Dostępne wersje proste oraz kątowe.

XLR GNIAZDA

Oferta Switchcraft zawiera szeroki wybór gniazd panelowych XLR. Modele montowane na panel, z dodatkowym kołnierzem do mocowania wewnątrz oraz do PCB. Wykonane w wytrzymałych metalowych obudowach.

XLR SEALED Norma IP66

Złącza z serii Sealed XLR dostępne są w wersji nakablowej, cable-to- cable oraz panelowej. Dzięki specjalnemu wykonaniu w komplecie zapewniają szczelność zgodną z normą IP66. Złącza posiadają złocone oraz posrebrzone piny . Idealne do zastosowań zewnętrznych. Doskonałe do połączenia urządzeń komunikacyjnych, zastosowań audio, oprzyrządowania i oświetlenia scenicznego w warunkach plenerowych.